Zarys produktu Ge Jts10spss

Ge Jts10spss to nierdzewny zestaw do wykończenia kuchni, który oferuje szeroki wybór funkcji, w tym cztery funkcje konwekcyjne, sześć palników gazowych, trzy pojemniki na produkty spożywcze i szeroką gamę elementów wykończeniowych. Zestaw jest wyposażony w wyjątkowe funkcje, takie jak wyświetlacz LCD, wyświetlający temperaturę, funkcja automatycznego wyłączania po dłuższym użytkowaniu, a także wbudowane porty USB i HDMI, które umożliwiają podłączenie urządzenia do sieci Wi-Fi. Zestaw jest również dostępny w wersji z automatyczną kontrolą temperatury, która umożliwia dostosowanie temperatury do różnych rodzajów potraw. Przez wbudowane czujniki czadu produkt jest również wyposażony w funkcję bezpieczeństwa, która wyłącza kuchenkę, gdy poziom czadu przekroczy normy bezpieczeństwa. Ge Jts10spss jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają wyrafinowanego zestawu do wykończenia kuchni, który oferuje szeroki wybór funkcji bezpieczeń

Ostatnia aktualizacja: Zarys produktu Ge Jts10spss

Zdrowie i uroda

Cewnik urologiczny Foleya, dwudrożny, lateksowy, rozmiar CH 24, 1 sztuka

ParaffiNet, opatrunek gazowy nasączony parafiną, jałowy, 10 cm x 10 cm, 10 sztuk

EasyCare Vinyl PF, rękawice winylowe, niejałowe, niepudrowane, rozmiar L, 100 sztuk

Cewnik urologiczny Foleya, dwudrożny, lateksowy, rozmiar CH 22, 1 sztuka

Cewnik urologiczny Foleya, dwudrożny, lateksowy, rozmiar CH 20, 1 sztuka

Cewnik urologiczny Foleya, dwudrożny, silikonowy, z kontrastem RTG, rozmiar CH 20, 1 sztuka

Cewnik urologiczny Foleya, dwudrożny, lateksowy, rozmiar CH 16, 1 sztuka

Cewnik urologiczny Foleya, dwudrożny, lateksowy, rozmiar CH 12, 1 sztuka

Zarys dicoNEX, strzykawka jednorazowa, sterylna, 3-częściowa, luer, 50 ml, 25 sztuk

Zarys, worek do dobowej zbiórki moczu, jałowy, 2000 ml, 1 sztuka

EasyCare Nitrile, rękawice nitrylowe, niejałowe, niepudrowane, rozmiar S, 100 sztuk

Foleya, cewnik urologiczny, dwudrożny, lateksowy, rozmiar CH 18, 1 sztuka

Zarys dicoNEX, strzykawka jednorazowa, sterylna, 3-częściowa, luer, 1 ml, 100 sztuk

Zarys, woreczek do pobierania moczu, dla dziewczynek, jałowy, z gąbką, 100 ml, 1 sztuka

EasyCare Nitrile, rękawice nitrylowe, niejałowe, niepudrowane, rozmiar L, 100 sztuk

Cewnik urologiczny Foleya, dwudrożny, silikonowy, z kontrastem RTG, rozmiar CH 22, 1 sztuka

Cewnik urologiczny Foleya, dwudrożny, lateksowy, rozmiar CH 14, 1 sztuka

Rękawice easyCARE vinyl PF, winylowe, M, niejałowe, niepudrowane, 100 sztuk USZKODZONE OPAKOWANIE

Cewnik urologiczny Foleya, dwudrożny silikonowy, z kontrastem RTG, rozmiar Ch 12, 1 sztuka

Cewnik urologiczny Foleya, dwudrożny, silikonowy, z kontrastem RTG, rozmiar CH 10, 1 sztuka

Rękawice easyCARE vinyl PF, winylowe, M, niejałowe, niepudrowane, 100 sztuk

MediCare Latex, rękawice lateksowe, niejałowe, pudrowane, rozmiar S, 100 sztuk

ParaffiNet, opatrunek gazowy nasączony parafiną, jałowy, 5 cm x 5 cm, 10 sztuk

Cewnik urologiczny Foleya, dwudrożny, lateksowy, rozmiar CH 10, 1 sztuka

Zarys International Group – profesjonalny sprzęt medyczny dla placówek leczniczych i klientów indywidualnych

Zarys International Group to polska firma rodzinna specjalizująca się w produkcji sprzętu medycznego oraz środków ochrony osobistej dla medyków i osób prywatnych. Powstała w 1989 roku w Zabrzu. Obecnie dostarcza produkty nie tylko na rynek polski, ale także prowadzi eksport do ponad 40 krajów na całym świecie m. in. Czech, Słowacji, Niemiec, a także na Litwę i Łotwę. W 2016 roku Zarys International Group otworzył w Zabrzu nowe centrum logistyczne wysokiego składowania. Firma zaopatruje w sprzęt medyczny m. szpitale, placówki medyczne, domy opieki społecznej, przychodnie, kliniki czy prywatne gabinety lekarskie. Wybrane produkty, które znajdziesz w Gemini, takie jak jałowe gaziki, rękawice, opatrunki czy kieliszki do podawania leków mogą być wykorzystywane również do użytku domowego.

Produkty Zarys International Group do apteczki domowej i samochodowej

Dobrze wyposażona apteczka może uratować życie! Czego nie może w niej zabraknąć?

1. Opatrunków gazowych

2. Bandaży

3. Jałowych gazików nasączonych alkoholem izopropylowym

4. Plastrów

5. Jednorazowych rękawic

6. Nożyczek

7. Wody utlenionej

8. Spirytusu salicylowego

W apteczce samochodowej warto umieścić także koc ratunkowy srebrno-złoty, który chroni przed działaniem warunków atmosferycznych (zarówno niskich, jak i wysokich temperatur), instrukcję udzielania pierwszej pomocy oraz trójkątną chustę stosowaną w krótkotrwałym unieruchomieniu kończyn górnych.

Zarys International Group – produkty dla placówek medycznych

Oferujemy szeroki wybór specjalistycznego sprzętu Zarys International Group do ratowania życia oraz diagnostyki. W Gemini znajdziesz m. cewniki urologiczne, woreczki do pobierania moczu dla chłopców i dziewczynek, sterylne worki do zbiórki moczu dla osób dorosłych, szpatułki laryngologiczne, rękawice niejałowe niepudrowane, kieliszki do podawania leków czy przyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych.

Zgubiłeś instrukcję obsługi urządzenia GE JTS10SPSS Piekarnik? Masz z nim jakiś inny problem? Dobrze trafiłeś.

Często zdarza się, że pierwsze problemy z urządzeniem GE JTS10SPSS Piekarnik pojawiają się dopiero po kilku tygodniach, miesiącach od jego zakupu. Wiele osób po takim czasie ma problem ze znalezieniem dokumentów, które dostał przy zakupie (takich jak instrukcja obsługi) - albo zostały już wyrzucone, albo zawieruszyły się tak, że nie sposób ich odnaleźć. Poniżej znajdziesz listę dokumentów dotyczących GE JTS10SPSS Piekarnik, które możesz pobrać bezpośrednio z naszych serwerów. Od tego momentu nie będziesz musiał pilnować dokumentacji urządzeń. Wystarczy, że zajrzysz do naszej bazy i ściągniesz instrukcję obsługi, tak samo jak do GE JTS10SPSS Piekarnik.

Możesz dodać kolejny dokument dla urządzenia GE JTS10SPSS Piekarnik. Gdy uważasz, że posiadasz nowszą lub lepszą wersję instrukcji podziel się nią z innymi. Możesz też skontaktować się z nami jesli instrukcją Cie nie satysfakconuje lub jest zbyt niskiej jakości. Postaramy się zdobyć odpowiedni dokument dla Ciebie. Jeśli masz problemy z wyświetleniem lub pobraniem manuala, zgłoś się również do nas.

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy dotyczącej zasobów zawartych już w naszej bazie, bądź chcesz zgłosić prośbę o dodanie nowych instrukcji do naszego serwisu, skorzystaj z możliwych form kontaktu:

Formularz kontaktowy lub
contact -@- manualsbase. com

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia GE JTS10SPSS. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z GE JTS10SPSS.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji GE JTS10SPSS bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji GE JTS10SPSS na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję GE JTS10SPSS na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi GE JTS10SPSS

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji GE JTS10SPSS a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do GE JTS10SPSS. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Zarys produktu Ge Jts10spss

Bezpośredni link do pobrania Zarys produktu Ge Jts10spss

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zarys produktu Ge Jts10spss