Szybka instalacja 3dhistech Pannoramic 250

Instalacja 3dhistech Pannoramic 250 jest szybka i łatwa. Jest to jeden z najpopularniejszych skanerów panoramicznych na rynku, który dostarcza wysokiej jakości obrazy bez konieczności wykonywania skomplikowanych czynności. Skaner jest kompaktowy i łatwy w instalacji, dzięki czemu można go szybko i bezproblemowo zainstalować w dowolnym miejscu. Oprócz tego, 3dhistech Pannoramic 250 ma wiele funkcji, które pozwalają na łatwe i szybkie skanowanie. Jego wysoka wydajność i wytrzymałość czynią z niego idealny wybór dla lekarzy i stomatologów.

Ostatnia aktualizacja: Szybka instalacja 3dhistech Pannoramic 250

Sysmex Polska oferuje kompleksowe rozwiązania dla nowoczesnych pracowni patolmorfologicznych obejmujące w pełni automatycznego przygotowania mikromacierzy tkankowych produkowanych przez firmę 3DHISTECH.

Skanery histologiczne

3DHISTECH jest uznanym producentem skanerów histologicznych (CE IVD), które zapewniają bardzo krótki czas skanowania preparatu oraz idealną jakość uzyskiwanych obrazów pozwalającą na zdalną weryfikację preparatów (telekonsultacje). Oferowane skanery histologiczne to seria Pannoramic którą cechuje kompaktowa budowa mieszcząca wszystkie optyczne i mechaniczne elementy. Modułowa konstrukcja urządzeń pozwala na modyfikowanie i uaktualnianie skanerów w przypadku dostępności nowszych rozwiązań.
Najnowszym produktem jest unikatowy skaner Pannorami Confocal pozwalający na skanowanie całego preparatu przy pomocy technik mikroskopii konfokalnej.

Mikromacierze tkankowe

Technika mikromacierzy tkankowych - TMA (“tissue microarray”) pozwala na umieszczenie nawet kilkuset próbek w jednym bloczku parafinowym (dzięki temu możemy zmniejszyć zużycie przeciwciał monoklonalnych stosowanych w technice IHC oraz znacznie przyspieszyć proces badawczy/diagnostyczny, zapewniając jednocześnie standaryzację).

Firma 3DHISTECH jest producentem najszybszego systemu do mikromacierzy tkankowych – TMA Grand Master. Urządzenie pozwala na w pełni automatyczne i niezwykle szybkie (jedynie 10 sekund na rdzeń) przygotowywania mikromacierzy tkankowych jak i ekstrakcję rdzeni bezpośrednio do probówek PCR.

Szybka instalacja 3dhistech Pannoramic 250

Bezpośredni link do pobrania Szybka instalacja 3dhistech Pannoramic 250

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybka instalacja 3dhistech Pannoramic 250