Podręcznik linii Cisco Mc C2fcit V10 3

Podręcznik linii Cisco MC-C2FCIT V10.3 to kompleksowa instrukcja dotycząca wszystkich elementów wyposażenia niezbędnych do budowy i zarządzania siecią Cisco. Podręcznik zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące sieci Cisco, od instalacji sprzętu po zarządzanie siecią. Podręcznik zawiera również informacje o protokołach sieciowych, takich jak IPv4, IPv6, OSPF, EIGRP, Spanning Tree, DHCP i inne. Podręcznik oferuje również informacje dotyczące konfiguracji sprzętu i oprogramowania, takiego jak Cisco IOS i inne. Książka zawiera również przykłady konfiguracji, które pomogą czytelnikom w zrozumieniu skomplikowanych konfiguracji. Podręcznik zawiera również informacje na temat zarządzania siecią, w tym monitorowanie i optymalizacja sieci.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik linii Cisco Mc C2fcit V10 3

Impulse

Wybierz poziom kursu Wybierz poziom i pobierz materiały przykładowe dostępne poniżej

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Catherine McBeth, Patricia Reilly, Karolina Kotorowicz-Jasińska Catherine McBeth, Patricia Reilly, Joanna Sobierska-Paczesny Eoin Higgins, Karolina Kotorowicz-Jasińska Emma Heyderman, Ben Goldstein, Arkadiusz Mędela Sheila Dignen, Philip Wood, Karolina Kotorowicz-Jasińska Patricia Reilly, Emma Heyderman, Rod Fricker 1129/1/20221129/2/20211129/3/20211129/4/2022A2/A2+A2+/B1B1+B2B2+/C1
Autorzy książki uczniaGill Holley, Kate Pickering, Marta Inglot
Autorzy zeszytu ćwiczeńSegmentSzkoły średnieNumer MEiNPoziom CEFR:
Zapisz jako swój podręcznikZaloguj się i otrzymuj powiadomienia wyłącznie o nowościach dotyczących kursu tego kursu!

Co wyróżnia kurs?

 • Kompleksowe przygotowanie do nowej matury od pierwszej klasy dzięki m. in. dużej liczbie zadań egzaminacyjnych z nowego Informatora oraz wyjątkowemu Kompendium maturalnemu w Zeszycie ćwiczeń.
 • Ćwiczenia pobudzające myślenie krytyczne (Thinking Impulse) i ciekawość poznawczą (Research Impulse) oraz interesujące łamigłówki (#Brainteaser).
 • Stopniowe i systematyczne przygotowanie do zadań z pisania dzięki wyjątkowej sekcji Writing Planner.
 • Duża liczba zadań rozwijających umiejętność mówienia zapewnia głębokie przetworzenie poznanego materiału.
 • Materiały i narzędzia cyfrowe ułatwiające pracę z podręcznikiem oraz samodzielną naukę.
 • Bogata Książka nauczyciela zawierająca strony z Książki ucznia i Zeszytu ćwiczeń z nadpisanymi odpowiedziami, objaśnienia kontekstu kulturowego, dodatkowe karty pracy, płyty audio oraz kod do materiałów cyfrowych.
 • Nowa seria podręczników dla współczesnych nastolatków

  Impulse to pięcioczęściowa seria podręczników, którą wyróżnia jej nowoczesność – zarówno pod kątem podejścia metodycznego, jak i dostosowania do potrzeb, zainteresowań i świata nastolatków z pokolenia iGen. Seria Impulse wspiera zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowanych językowo uczniów, pozwalając nauczycielowi krok po kroku przygotować ich do nowej, trudniejszej matury. Podręczniki w pełni realizują założenia podstawy programowej z 2018 roku oraz rozwijają znajomość wszystkich typów zadań maturalnych z nowego Informatora opublikowanego w marcu 2021. Liczba zadań egzaminacyjnych rośnie z każdym poziomem serii, a wyjątkowe Kompendium maturalne dostępne w Zeszycie ćwiczeń wspiera doskonalenie znajomości środków językowych oraz rozwija umiejętność pisania i mówienia pod kątem egzaminu dojrzałości.

  Obejrzyj prezentację kursu

  ROZWIŃ OPIS

  Wszechstronny rozwój umiejętności

  Podręczniki Impulse wszechstronnie rozwijają kluczowe kompetencje językowe oraz umiejętności pozajęzykowe uczniów. Przemyślany dobór zdjęć opatrzonych komentarzami na wzór mediów społecznościowych pozwala zachęcić nastolatków do podejmowania prób komunikacji i wyrażania własnego zdania. Ponadto to właśnie poprzez wykorzystanie nieoczywistych materiałów wizualnych podręczniki rozwijają umiejętność wyciągania wniosków oraz doskonalą sprawność interpretowania informacji przedstawionych w formie niewerbalnej, czyli tzw. visual literacy, ważny element myślenia krytycznego.

  Dodatkowo dostępne materiały wideo pomagają uczniom utrwalić wiedzę językową – nagrania można łatwo odtworzyć na smartfonie dzięki kodom QR w Zeszycie ćwiczeń.

  Kompendium maturalne

 • zobacz
 • zobacz przykładowe strony

  Materiał dostępny w każdym Zeszycie ćwiczeń zapewniający wsparcie w przygotowaniu do nowej matury od pierwszej klasy. Obejmuje: bank zadań na środki językowe, pełny arkusz maturalny i zestaw do matury ustnej z przydatnymi wskazówkami dla uczniów oraz sekcję wspierającą rozwój umiejętności tworzenia wypowiedzi pisemnych.

  Książka nauczyciela

  Niezastąpione narzędzie pracy każdego nauczyciela! Zawiera strony z Książki ucznia i Zeszytu ćwiczeń z nadpisanymi odpowiedziami, objaśnienia kontekstu kulturowego, dodatkowe karty pracy do każdego rozdziału, płyty z nagraniami audio i kod dostępu do materiałów cyfrowych.

  Use of English Practice Book for Matura

  Use of English Practice Book for Matura, czyli zaktualizowane wydanie bestsellerowego materiału (Use of English worksheets) autorstwa dr Moniki Cichmińskiej - dostosowane do wymogów nowej matury 2023! Materiał jest dostępny w serwisie Macmillan Staffroom oraz w Teacher’s Resource Centre.

  Kompendium do matury dwujęzycznej

  Ponad 50-stronicowy materiał wspierający przygotowanie do nowej matury na poziomie dwujęzycznym (zarówno części pisemnej, jak i ustnej). Nauczyciele pracujący z Impulse 4 i 5 otrzymują dostęp do: Kompendium do wydruku oraz wersji z nadpisanymi odpowiedziami, osobnego klucza odpowiedzi oraz nagrań audio. Materiały te są dostępne do pobrania w serwisie Macmillan Staffroom oraz Teacher’s Resource Centre.

  New Matura Practice: Grammaticalization

  Zestaw 28 zadań maturalnych autorstwa Marty Rosińskiej. Materiał pomoże uczniom opanować umiejętność rozwiązywania zadań otwartych na gramatykalizację na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz zwróci ich uwagę na najbardziej typowe konstrukcje leksykalne i gramatyczne, które mogą być testowane na maturze. Materiał jest dostępny w serwisie Macmillan Staffroom oraz w Teacher’s Resource Centre.

  Dla uczniów przygotowaliśmy:

 • Aplikację na komputer, tablet i smartfon. Student App umożliwia szybki dostęp do cyfrowej wersji podręcznika (kod w Książce ucznia) i Cyfrowego Zeszytu ćwiczeń (kod w Zeszycie ćwiczeń).
 • Dodatkowe, interaktywne zadania leksykalno-gramatyczne On-the-go Practice, które pomogą utrwalić materiał z podręcznika. Kod dostępu jest dołączony do Książki ucznia i Zeszytu ćwiczeń.
 • Student’s Resource Centre z nagraniami audio i wideo.
 • Listy słówek z podręcznika dostępne w aplikacji Quizlet ».
 • Rozwiń

  Dla nauczyciela dostępne są:

 • Teacher App, czyli wielofunkcyjne rozwiązanie na komputery ułatwiające codzienną pracę z podręcznikiem (także online! ). Aplikacja umożliwia łatwe wyświetlenie na tablicy interaktywnej materiału z Książki ucznia i Zeszytu ćwiczeń z interaktywnymi zadaniami oraz szybkie odtworzenie nagrań audio i wideo. Dodatkowo nauczyciel może zakładać klasy, zadawać interaktywne ćwiczenia jako pracę domową i monitorować ich wykonanie przez uczniów. . Funkcja Assessment umożliwia testowanie wiedzy uczniów online oraz tworzenie własnych sprawdzianów.
 • Szybkie quizy w aplikacji Kahoot! , które pozwolą sprawdzić, co zapamiętali uczniowie.
 • Teacher’s Resource Centre, czyli zestaw materiałów obejmujący:
 • nagrania audio, wideo i klucz odpowiedzi do Książki ucznia oraz Zeszytu ćwiczeń,
 • karty pracy do nagrań wideo z lekcji Vocabulary 1,
 • karty pracy do każdego rozdziału utrwalające słownictwo i gramatykę oraz rozwijające umiejętności językowe,
 • Use of English Practice Book for Matura,
 • New Matura Practice: Grammaticalization w wersji do wydruku.
 • Kompendium do matury dwujęzycznej – wersja PDF dostępna do Impulse 4 i 5.
 • MATERIAŁY I KOMPONENTY DOSTĘPNE DLA POZIOMU: Wybierz poziom i pobierz materiały przykładowe dostępne poniżej

  Impulse 1 - książka ucznia CONTENT MAPSImpulse 1

  Impulse 1 (A2/A2+) - rozkład materiału

  Impulse 1 (A2/A2+) - kryteria oceniania

  Impulse 1 (A2/A2+) - plan wynikowy

  ROZWIŃ DOKUMENTACJĘ Dla tego poziomu nie ma materiałów dodatkowych tego typu.

  New Matura – Your Positive Impulse

  Sprawdź bezpłatny cykl szkoleń dla nauczycieli szkół średnich

 • Obejrzyj nagrania aż 12 sesji metodycznych wraz z materiałami i certyfikatami.
 • Dowiedz się m. o motywacji, stresie i odporności psychicznej w życiu i pracy nauczyciela oraz wyzwaniach, którym należy stawić czoła, aby skutecznie przygotować „nowych nastolatków” do nowego egzaminu maturalnego.

  Zaloguj się obejrzyj

  Książka jest oficjalnym podręcznikiem dla uczęszczających na kurs „Podstawy sieci” w ramach programu CCNA Exploration Akademii sieci Cisco w wersji 4. Kurs ten obejmuje zagadnienia sieci, przechodząc od kwestii ogólnych do bardziej szczegółowych. Podręcznik został napisany i zredagowany przez instruktorów Akademii sieci tak, aby mógł służyć jako materiał pomocniczy dostępny wszędzie i o każdej porze. Struktura książki pomaga skoncentrować się na najważniejszych zagadnieniach i efektywnie wykorzystać czas przygotowywania się do egzaminów.

  Nowe, udoskonalone cechy ułatwiające studiowanie i przygotowywanie się do egzaminów:
  - Cele rozdziału - przegląd podstawowych zagadnień omawianych w rozdziale, przedstawiony w formie pytań.
  - Ważne terminy - odwołania do listy wprowadzonych pojęć ze wskazaniem ich definicji w tekście.
  - Słownik terminów - nowy słownik pojęć liczący ponad 250 terminów.
  - Sprawdzian nabytej wiedzy, pytania i odpowiedzi - umieszczony na końcu każdego rozdziału zestaw pytań sprawdzających stopień opanowania poruszanej tematyki w postaci zgodnej z treścią kursu on-line. Na końcu książki zamieszczone są odpowiedzi.
  - Pytania i zadania problemowe - zestaw pytań i zadań w postaci przypominających te, z jakimi można się spotkać na egzaminach CCNA. Na końcu książki zamieszczone są odpowiedzi na wszystkie pytania wraz z wyjaśnieniami.

  W treści rozdziałów wyróżniono kolejne kroki wykonywanych działań, ćwiczenia z użyciem programu Packet Tracer oraz odwołania do ćwiczeń laboratoryjnych.

  Książka stanowi część serii podręczników do programu Akademii sieci Cisco związanej z kursami on-line przygotowanymi przez firmę Cisco.

  Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
  W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży.Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
  Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
  • online
  • przelewem
  • kartą płatniczą
  • Blikiem
  • podczas odbioru
  W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę.Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.

 • Podręcznik linii Cisco Mc C2fcit V10 3

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik linii Cisco Mc C2fcit V10 3

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik linii Cisco Mc C2fcit V10 3