Odniesienie do użytkownika Cabrinha Fusion Carbon

Cabrinha Fusion Carbon to unikatowy deska windsurfingowa ze wzmocnionym włóknem węglowym. W porównaniu do standardowych desek, ta deska ma bardziej zwartą konstrukcję i jest wyjątkowo sztywna. Użytkownicy twierdzą, że jest to wyjątkowo szybka deska, która zapewnia łatwy zwrot i doskonałe manewrowanie. Na desce można również uzyskać dużo mocy, co pozwala na płynną jazdę w trudnych warunkach. Deska jest również wyposażona w mocne, wytrzymałe uchwyty, dzięki czemu jest wystarczająco wytrzymała, aby wytrzymać nawet najbardziej wymagających warunków.

Ostatnia aktualizacja: Odniesienie do użytkownika Cabrinha Fusion Carbon

Nowa deska CODE jest ukłonem w stronę szybko rozwijającego się sportu, jakim jest wingsurfing. Code opiera się na udanej konstrukcji Macro, oferując niesamowicie szybką, zwrotną konstrukcję, która umożliwia błyskawiczne wstawanie i płyniecie w lewitacji. Najwyższej jakości materiały tworzą wyjątkowo lekką i wytrzymałą deskę, która umożliwia olbrzymią kontrolę. Od pierwszych startów po freestyle i łapanie fali, Code został zaprojektowany z myślą o przyszłości wingsurfingu.

Code to deska przeznaczona do pływania na foilu. To niezwykle kompaktowy kształt, który łączy w sobie doskonały stosunek długości, szerokości i objętości, aby zapewnić najlepsze osiągi. To specjalnie dedykowana deska do pływania z Wingiem.

To co wyróżnia CODE to szybkość pływania i specjalnie uformowany kształt deski. Idealny balans pomiędzy stabilnością szybkością i waga. Bardzo ważne, że przy dość sporej objętości i grubości deska jest bardzo lekka. Specjalny uchwyt z drugiej strony, blisko miejsca mocowania foila bardzo ułatwia noszenie całego zestawu.

CODE ma subtelnie wklęsły pokład co w znacznym stopniu poprawia czucie deski pod stopami.
Specjalnie zaprojektowany tył ułatwia pompowanie, aby efektywnie przyspieszyć nie tracąc przy tym zbyt dużo energi. Odpowiednio zaprojektowany dziób sprawia ze startowanie i wchodzenie w lewitacje jest bardzo łatwe. Całość została zaprojektowana przez samego Pete'a Cabrinha, który ma ogromne doświadczenie.

Cechy Code:

-Krótka kompaktowa konstrukcja.
-Podwójny Concave do płaskiego dna.
-Wklęsły pokład dla lepszej kontroli.
-Kick Tail dla łatwiejszego pompowania i łatwiejszego wyjścia w lewitacje.
-Rdzeń EPS, lekki i wyporny.
-Trwała kompozytowa konstrukcja warstwowa
-Konstrukcja pokładu Carbon innegra z pełnym wzmocnieniem pokładu PVC.
-Konfiguracja z 3 lub 2 strapami.

4’8 4’8 x 23 x 4. 1 58L

4’10 4’10 x 24 x 4. 4 68L

5’0 5’0 x 25 x 4. 5 78L

5’2 5’2 x 26. 2 x 4. 6 88L

5’4 5’4 x 27 x 4. 7 98L

5’8 5’8 x 29. 5 x 5 118L

Powyższy opis produktu jest własnością 24SURF. pl i podlega ochronie na mocy Ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych, od chwili jego powstania. Wszelkie powielanie i kopiowanie powyższej treści jest zabronione.

Cabrinha Fusion Carbon

Rozmiary: 70 CM I 80 CM

Zupełna nowość Cabrinha Fusion wyznacza nowy punkt odniesienia w zakresie projektowania i produkcji foili. Wygoda użytkowania, dobre parametry i funkcjonalność, na tym głównie skupili się konstruktorzy przy projektowaniu.

Każda najmniejsza część została przeprojektowana zarówno na poziomie komponentu, jak i połączenia z opcją wymiany dowolnej części w systemie. Ten łatwy w obsłudze system zapewnia pełną personalizację, a nowe rozmiary lotek X: Series pozwolą na szybszy progres każdemu użytkownikowi.

Zestaw Fusion Carbon stawia przede wszystkim na osiągi. EPS, konstrukcja z włókna węglowego zapewnia niesamowitą sztywność, przy zachowaniu bardzo małej masy.


CECHY MASZTU

-Zintegrowane mocowanie do deski zapewnia doskonałą sztywność i zmniejszoną wagę.
-Konstrukcja pre-preg z belki dwuteowej.
-Rdzeń EPS zapewniający doskonały stosunek wytrzymałości do wagi.
-Specjalny kształt dla zmniejszenia oporu.
-Połączenie 3-śrubowe z gwintowanymi mosiężnymi insertami.

Zupełna nowość Cabrinha Fusion wyznacza nowy punkt odniesienia w zakresie projektowania i produkcji foili. Wygoda użytkowania, dobre parametry i funkcjonalność, na tym głównie skupili się konstruktorzy przy projektowaniu.

Każda najmniejsza część została przeprojektowana zarówno na poziomie komponentu, jak i połączenia z opcją wymiany dowolnej części w systemie. Ten łatwy w obsłudze system zapewnia pełną personalizację, a nowe rozmiary lotek X: Series pozwolą na szybszy progres każdemu użytkownikowi.

Zestaw przeznaczony dla miłośników pływania z Wingiem. Mamy do dyspozycji dwie opcje, nieco wolniejsza i stabilniejszą oraz trochę szybszą. Różnica polega na powierzchni przedniej lotki.

Rozmiary: X1600 / X1950 powierzchnia lotek.

Maszt 70cm

Niewątpliwie przez ostatnie 5 lat byliśmy świadkami ogromnego rozwoju technologii hybrydowych w sportach. Nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w sportach w których wykorzystywane są hydro foile. Foil stał się dziś wspólnym mianownikiem we wszystkich sportach surfingowych i wiatrowych.

Właśnie dlatego stworzyliśmy zestaw lotek dzięki któremu jesteśmy wstanie w pełni wykorzystać potencjał jaki daje nam natura. X Series ™ daje niewyczerpane możliwości, sam decydujesz jakiej powierzchni skrzydło w danej sytuacji potrzebujesz. Zmiana, demontaż i podróżowanie nigdy nie było tak łatwe.

Seria X dostępna jest aż w 4 rozmiarach, tak aby dla każdego niezależnie od masy, umiejętności czy od dyscypliny, która chce uprawiać był idealnie dopasowany rozmiar lotki.

Przez swój unikalny kształt lotki gwarantują niebywałą stabilność, komfort oraz łatwość wchodzenia w lewitacje.

CECHY WING:

-Kształt zapewnia ogromną zwrotność.
-Optymalna wydajność i podnoszenie
-Zintegrowany fuselage ze stożkowym dopasowaniem
-Niesamowita sztywność skrętna i minimalny opór
-Pełna konstrukcja z włókna węglowego prepreg
-Rdzeń EPS zapewniający doskonały stosunek wytrzymałości do wagi

DANE TECHNICZNE

Lotka Przód:

-X1600-1600cm ^ 2 WS 900cm, AR 5, 05, Vol 2L
-X1950-1950 cm ^ 2, WS 1000cm, AR 5, 13, Vol 2, 5L

Lotka Tył:

-300 cm ^ 2. WS 430, AR 6. 4

CECHY MASZTU:

-Połączenie 3-śrubowe zapewniające doskonałą sztywność.
-Wytłaczane lotnicze, anodowane aluminium 6061-T6.
-Precyzyjne stożkowe połączenie z masztem zapewniające optymalną sztywność.
-Wkładki Helicoil minimalizują korozję i zapewniają długotrwałą trwałość.
-Konstrukcja zapewniająca optymalny stosunek wytrzymałości do masy.

 CECHY FUSELAGE:

 -Precyzyjna obróbka CNC klasy lotniczej, anodowane aluminium 6061-T6.
-Możliwość wymiany Fuselage dla optymalnych osiągów i łatwego podróżowania.
-Fuselage 343 mm zapewniającym doskonałą manewrowość.
-Fuselage 416 mm zapewniający idealną równowagę stabilności i łatwość użytkowania.

Odniesienie do użytkownika Cabrinha Fusion Carbon

Bezpośredni link do pobrania Odniesienie do użytkownika Cabrinha Fusion Carbon

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Odniesienie do użytkownika Cabrinha Fusion Carbon