Manipulator Instrukcja obsługi Epson Emp Emp 1825

Epson EMP-1825 to wysokiej jakości manipulator stworzony do precyzyjnego i szybkiego wykonywania różnych zadań. Jego solidna konstrukcja i zaawansowane technologie pozwalają na wykonywanie operacji z dużą dokładnością i znacznie zmniejszają czas realizacji zadania. Manipulator wyposażony został w innowacyjny system sterowania, który pozwala na precyzyjne i precyzyjne określenie parametrów ruchu, a także na szybkie i łatwe programowanie. Obsługa manipulatora jest prosta i intuicyjna - wystarczy odpowiednią instrukcję obsługi, by móc cieszyć się wszystkimi zaletami tego zaawansowanego urządzenia. Epson EMP-1825 to doskonały wybór do wszelkiego rodzaju zadań wymagających precyzyjnego i szybkiego wykonywania.

Ostatnia aktualizacja: Manipulator Instrukcja obsługi Epson Emp Emp 1825

Szukasz produktu?

Szukaj informacji na temat 1261 Epson produktów

W tej kategorii znajdziesz wszystkie instrukcje obsługi Epson Drukarki. Jeśli twój Drukarki nie jest wyszczególniony, użyj pola wyszukiwania na górze strony. Może być tak, że twój Drukarki jest skategoryzowany w innej kategorii.

Projektor Epson EMP-1825 waży zaledwie 3, 1 kilograma. Oferuje jasność 3500 ANSI lumenów, rozdzielczość XGA oraz obiektyw z 1, 6x powiększeniem. Jest idealny dla firm, które chcą uzyskać wysoką jakość wyświetlanego obrazu nawet w jasnych pomieszczeniach.

Jest to niezwykle funkcjonalny projektor przeznaczony dla firm, które szukają optymalnej kombinacji jasności, jakości i przenośności. Jest łatwy w montażu i konserwacji; lampę i filtr można szybko wymienić nawet wtedy, gdy projektor jest zamontowany pod sufitem. W celu usprawnienia obsługi serię EMP-1800 wyposażono w funkcję szybkiej konfiguracji: wystarczy nakierować projektor na ekran pod niemal dowolnym kątem i nacisnąć przycisk, a urządzenie automatycznie przeskaluje obraz tak, aby mieścił się na ekranie. EMP-1825 oferuje łączność przewodową i bezprzewodową, dzięki czemu można go łatwo zintegrować z firmową siecią. Jest też wyposażony w gniazda kart USB oraz Compact Flash.

EMP-1825 jest wyposażony w rozwiązanie Epson EasyMP obsługujące zaawansowaną transmisję danych, łączność sieciową oraz projekcję bez użycia komputera. Złącze USB 2. 0 pozwala na łatwe podłączenie urządzenia do komputera lub laptopa za pomocą standardowego kabla USB. Inaczej niż w przypadku złącza VGA, specjalna konfiguracja komputera i monitora jest niepotrzebna.

Model ten pobiera informacje z sieci za pomocą połączenia przewodowego lub bezprzewodowego. Może też działać w trybie autonomicznym dzięki złączom Compact Flash lub USB, co przydaje się wtedy, kiedy podłączenie komputera lub laptopa byłoby niewygodne, na przykład na spotkaniach biznesowych lub publicznych wystawach. Pliki na karcie Compact Flash można bezpośrednio edytować i zmieniać przez sieć. Można również wyświetlać różną treść nawet na czterech projektorach — zarówno bezprzewodowo, jak i przez sieć lokalną — bezpośrednio z komputera z systemem Windows. Funkcja ta pozwala wyświetlać materiały uzupełniające obok głównej prezentacji, a nawet dwie lub więcej prezentacji jednocześnie.

Cechy i funkcje:

- Ostre, szczegółowe obrazy o rozdzielczości XGA (1024 x 768 pikseli)
- Jasny, naturalny obraz o jasności 3500 lumenów ANSI
- Lekki i kompaktowy: EMP-1825 waży 3. 1 kg
- Zawsze prostokątny obraz dzięki funkcji szybkiej korekcji zniekształceń trapezowych (45 stopni w pionie, 30 stopni w poziomie)
- Obraz o przekątnej 60" wyświetlany z odległości zaledwie 1, 8 m
- Łatwa konserwacja lampy i filtra, nie trzeba zdejmować projektora z sufitu
- Rozpoczęcie prezentacji po zaledwie 6 sekundach i natychmiastowe chłodzenie
- Suwak do ściemniania obrazu i wyciszania dźwięku pomaga odzyskać uwagę audytorium
- Elegancka, zwarta, nowoczesna konstrukcja
- Prezentacje bez komputera dzięki złączom kart Compact Flash i USB
- Zaawansowana technologia EasyMP umożliwia wyświetlanie obrazu na wielu ekranach
- Szybka i łatwa konfiguracja dzięki złączu USB 2. 0
- Szybka łączność bezprzewodowa (802. 11a/b/g do 54 Mb/s)
- Obsługa protokołów bezpieczeństwa bezprzewodowego: WEP, WPA-PSK, WPA2, WPA-Enterprise, EAP-TLS, EAP-TTLS/MD5, EAP-TTLS/MS-CHAP V2, PEAP/MS-CHAP V2 Cisco: LEAP, EP-FAST, PEAP/GTC, EAP-Fast/MS-CHAP v2, EAP Fast/GTC

Specyfikacja techniczna:

Głośność (ECO/STD) 32 dB / 37 dB
Korekcja Trapezu Pionowa +/- 45 stopni, pozioma +/- 30 stopni
Rodzaje Projekcji Przednia, Tylna, Przednia sufitowa, Tylna sufitowa
Dopuszczalne warunki pracy 5°C - 35°C

Produkt wycofany z oferty, prosimy o kontakt z handlowcem w celu znalezienia zamiennika.

Mimo dołożenia wszelkich starań, opisy i porównania produktów mogą zawierać błędy wynikające m. in. z niepoprawnych danych dostarczonych przez producenta. Za wszelkie nieprawidłowości przepraszamy i zachęcamy do zweryfikowania specyfikacji u handlowców. Zgłoś błąd w opisie.

Materiał chroniony prawami autorskimi. Kopiowanie treści w celu publikowania stanowczo zabronione. <czytaj więcej>

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Manipulator Instrukcja obsługi Epson Emp Emp 1825

Bezpośredni link do pobrania Manipulator Instrukcja obsługi Epson Emp Emp 1825

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Manipulator Instrukcja obsługi Epson Emp Emp 1825