Karta informacyjna produktu D Link Di 2630

Karta informacyjna produktu D Link Di 2630 to urządzenie routera bezprzewodowego, które zapewnia szybki i stabilny dostęp do sieci. Posiada 4 porty Gigabit Ethernet, które umożliwiają podłączenie komputerów, drukarek lub innych urządzeń sieciowych. D Link Di 2630 wyposażony jest w funkcję QoS, która zapewnia płynną pracę poprzez dynamiczną alokację łącza internetowego do różnych urządzeń. Posiada także opcję ochrony rodzicielskiej, która pozwala na szybkie i łatwe blokowanie stron internetowych. Urządzenie jest kompatybilne z wszystkimi urządzeniami i systemami operacyjnymi, dzięki czemu można je łatwo dostosować do własnych wymagań.

Ostatnia aktualizacja: Karta informacyjna produktu D Link Di 2630

DWA-125 Bezprzewodowy adapter USB-Stick w standardzie Wireless N 150

Adapter sieciowy DWA-125 Wireless N 150 USB pozwala podłączyć laptop lub komputer biurkowy do wydajnej sieci bezprzewodowej przez wyjątkowo szybki interfejs USB 2. 0. Po podłączeniu tego urządzenia można współużytkować szybkie połączenie internetowe, mając również dostęp do wspólnych dokumentów, plików muzycznych i zdjęć udostępnionych w sieci.

Dlaczego N150?
Adapter DWA-125, oparty na technologii Wireless N z jedna antena, zapewnia transmisje bezprzewodowa z przepustowoscia maksymalnie 150 Mb/s oraz wiekszy zasieg praktycznie bez zadnych martwych stref1. Jest zgodny z nowsza technologia Wireless N i z juz rozpowszechniona technologia Wireless G. Wspólpracuje równiez z routerami z certyfikatem Wi-Fi oraz z punktami dostepowymi dowolnej marki.
 
Bezpieczne polaczenie
Aby zapewnic ochrone danych i prywatnosci uzytkownika, adapter Wireless N 150 USB obsluguje szyfrowanie WEP, WPA i WPA2, umozliwiajac podlaczenie sie do bezpiecznej sieci bezprzewodowej i zapewniajac bezpieczenstwo ruchu sieciowego. Dzieki funkcji Wi-Fi Protected Setup (WPS) uzytkownik musi jedynie nacisnac przycisk, aby automatycznie utworzyc bezpieczne polaczenie bezprzewodowe z routerem, unikajac skomplikowanych ustawien.

Latwosc instalacji i podlaczania
Oferowany przez firme D-Link kreator do szybkiej instalacji (dostepny w 18 jezykach) zapewnia latwa instalacje i szybkie podlaczenie do sieci. Wraz z produktem dostarczany jest program Wireless Manager, który monitoruje wszystkie najczesciej wykorzystywane sieci bezprzewodowe.
W zestawie znajduja sie takze kabel USB i podstawka, co umozliwia ustawienie adaptera zapewniajace najwieksza wygode i najlepszy odbiór.

Najważniejsze cechy produktu:

  - Technologia Wireless 150: Szybkość transmisji bezprzewodowej sięgająca 150 Mb/s, większy zasięg oraz praktycznie żadnych martwych stref
  - Zgodny z nowszą technologią Wireless N i już rozpowszechnioną technologią Wireless G
  - Szybki interfejs USB 2. 0
  - Obsługa systemu operacyjnego Windows Vista, a także systemów Windows XP/2000
  - Certyfikat zgodności ze specyfikacją Wi-Fi Protected Setup (WPS)
  - W zestawie podstawka z kablem
  - Kreator szybkiego konfigurowania z obsługą w 18 językach.

  D-Link Karta sieciowa WiFi N300 (2. 4GHz) PCI 32-bit BOX DWA-547 to karta sieciowa, która nie przysporzy nam większych trudności podczas instalacji i konfiguracji. D-Link Karta sieciowa WiFi N300 (2. 4GHz) PCI 32-bit BOX DWA-547 to ciekawa karta sieciowa, dzięki której bez problemu udostępnimy internet innym komputerom.

  OpisDWA-547 to bezprzewodowa karta PCI w standardzie 802. 11n (draft*).
  Zaawansowany układ bezprzewodowy zintegrowany z 32-bitowym interfejsem PCI, który automatycznie wykrywa i dostosowuje szybkość do panujących warunków w celu zapewnienia maksymalnej wydajności. Zabezpieczenie sieci bezprzewodowej w postaci obsługi standardów WEP, WPA, WPA2 i IEEE 802. 1x.
  Sprawdzone technologie, w tym praca w trybie wielokanałowym, inteligentne zarządzanie pakietami (Packet Bursting), filtracja przestrzenna (Transmit Beamforming) i MRC (Maximal Ratio Combining).
  Rozwiń
  Specyfikacja techniczna
 • 802. 11n (draft)
 • prędkosć do 300Mb/s
 • magistrala 32-bit PCI
 • anteny 3x 2dBi, odkręcane, SMA-RP

 • Oceń D-Link Karta sieciowa WiFi N300 (2. 4GHz) PCI 32-bit BOX DWA-547

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

  Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

  Znajdź kartę informacyjną produktu.


  Wyszukaj
  Jak znaleźć kod produktu?

  Karta informacyjna produktu D Link Di 2630

  Bezpośredni link do pobrania Karta informacyjna produktu D Link Di 2630

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Karta informacyjna produktu D Link Di 2630