Instrukcja instalacji sterownika i urządzenia Haier 25f3a

Instalacja sterownika i urządzenia Haier 25f3a jest szybka i łatwa. Wszystko co trzeba zrobić, to pobrać odpowiedni sterownik z oficjalnej strony internetowej producenta i zainstalować go w systemie. Instalacja jest przeprowadzana za pomocą kreatora instalacji, który pozwala na łatwe przejście przez cały proces. Po zainstalowaniu sterownika i urządzenia, należy je skonfigurować w systemie. Może to obejmować wybór typu połączenia, dostosowanie ustawień sieci i innych ustawień, aby móc skorzystać z urządzenia w systemie. Po skonfigurowaniu urządzenia, można już go bezpiecznie używać.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji sterownika i urządzenia Haier 25f3a

Zobacz większe

  Moduł sterowania dedykowany do Pomp Ciepła Haier Monoblok.

  Uwaga!

  Zestaw przyłączeniowy wymaga prawidłowego połączenia z uziemieniem elektrycznym. Nieprawidłowo wykonane połączenie uziemienia elektrycznego lub jego brak grozi porażeniem prądem. Nie wolno podłączać przewodu uziemienia elektrycznego do rur gazowych, wodociągowych, instalacji odgromowej lub przewodów uziemienia instalacji telefonicznej.

  Pobierz instrukcję ATW-A01

  Więcej szczegółów

  HAI00959

  Haier

  Nowy

  • Więcej informacji
  • Pobierz
  • Opinie

  W pobliżu zestawu przyłączeniowego nie powinny pracować takie urządzenia, jak np. podgrzewacze wody ani inne urządzenia przygotowania wody. Praca urządzeń wydzielających parę wodną w pobliżu zestawu przyłączeniowego grozi jego zalaniem skroplinami wody, zwarciami doziemnymi i spięciami w razie uruchomienia układu chłodzenia.

  W celu prawidłowego montażu przed przystąpieniem do prac montażowych pobierz i przeczytaj dokładnie Instrukcję Obsługi i Montażu Zestawu.

  POBIERZ

  Produkty powiązane

  Nasza marka

  ‹ ›

  Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
  If you watch the ads, you support portal and users.

  Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

  qwerty112 28 Jun 2021 22:30 28290

  • #1Level 10  

   #1

   Witam, posiada może ktoś do udostępnienia sensowną instrukcje obsługi sterownika YR-E27. Mam kłopot z ustawieniem temperatury w zbiorniku wody użytkowej. W ogóle sterownik nie wyświetla tej wartości (zworka w BM2_8 przestawiona na tryb wody ciepłej)

   Również ustawienie programatora to jakiś kosmos, przy wchodzeniu do menu, za każdym wejściem otwierają się inne opcje.

  • #2AdamcalinLevel 2  #2

   Witam, eksperem nie jestem bo dopiero zabieram się za montaż mojej pompy ciepła i zbieram informacje ale z tego co zrozumiałem w zbiorniku c. w. u powinieneś mieć czujnik temperatury i na panelu ustawiasz oczekiwaną wartość, kiedy do pompy czujnik wyśle info o osiągnięciu zadanej temp. zawór trójdrożny przełączy na grzanie c. o. Teraz ja się zastanawiam kiedy pompa przestaje grzać c. o? Kiedy osiągnie temp. zadaną na panelu sterowania na powrocie wody do P. C?

  • #3MirNet1Level 5  #3

   Witam mam taką pompę zamontowaną i jest O. K. w sterowniku CWU ATW-A01 ma być podłączony czujnik CWU a po za tym na wyjściu
   CN 21 po lewej stronie zaniast zakładać zworkę ja podłączyłem termostat pokojowy - akurat bezprzewodowy, ustawiłem na 21 * C i tak utrzymuje. A priorytetem jest i tak CWU. Pozdrawiam.

  • #4#4

   Hej MirNet1. Zamontowałem wczoraj swojego Haiera 8kw, wyskoczył mi błąd 049 (może miał ktoś podobnie? ) Czy mògłbyś wrzucić fotki jak masz ustawine przełączniki na płycie głównej jednostki zewnętrznej BM1 i BM2 może mam źle ustawione i przez to pokazuje ten błąd.

  • #5#5

   O. K Model jest ustawiony fabrycznie to te zaznaczone na czerwone piny a jeżeli masz sterowanie CWU i PC jest połączona podwójnym
   przewodem ze sterownikiem, to BM-1 pin 8 i BM-2 również pin 8 do góry ja tak zrobiłem i wszystko dobrze pracuje. Oczywiście ATW-A01 - moduł sterowania do C. W. U ma mieć zworkę na cn21 albo do cn 21 podłączony termostat pokojowy i czujnik na cn31 wciśnięty do zasobnika CWU. w załączniku nie są jeszcze przestawione piny BM-1 pin 8 do góry i BM-2 pin 8 do góry.

  • #6#6

   Wielkie dzieki MirNet1. Ustawiłem przełączniki na BM1 i BM2 tak jak na zdjęciach które podesłałeś I wszystko działa. Błąd zniknął, wentylator kręci PC śmiga.

  • #7samara30Level 7  #7

   Dzień dobry, pytanie do tejże pompy, czy macie panowie zamontowaną grzałkę w razie niskich temperatur, która ma działać ze styku 11 i 12?, może ktoś już to uruchamiał.

  • #8bergolcLevel 13  #8

   Podłączyłem grzałki do swojej pompy.
   Trzeba zastosować przekaźnik
   na wyjściu atw pojawia się 220v przy potrzebie załączenie grzalki
   Ja mam podłączone jak na zdjęciu grzałka potrojna bezpiecznikami w skrzynce wybieram czy ma chodzić jedna dwie części trzy grzalki
   Ale jeżeli nie używasz wyjścia grzalki bojlera cwu możesz przepiac wtyczkę z cn9 na cn4 a grzalke bufora podpiąć pod wyjście 17 i 18 wtedy wykorzystasz wbudowany przekaznik w module atw pamiętaj tylko że wtedy grzałka max 3kw

   A jak wygląda u ciebie zużycie prądu przez pompe

  • #9#9

   Witam, wszystko już mam podłączone tak jak TY, tylko nie startuje mi ta grzałka wg instrukcji - 11 i 12 sa wyjscia bez prądowe i daje tylko sygnał na przekaznik.
   A zmieniałes pr-ki w jednostce zewnetrznej tak jak sugeruje kolega powyzej BM1 i BM2?, bo ja mam ustawione tylko tak jak do mnie przyszła - fabrycznie. może muszę przestawić.a zużycie, po zamontowaniu podlicznika od 23, 10 do 22, 11 naliczyło mi 540kwh. a od tego 23, 10 do dziś juz jest 1050kwh. jakos szybko leci. dom pow. uż. to 106m2, ocieplone wszystko oprócz strychu, a zima dopiero sie zaczeła.dziś nawet wyskoczył komunikat - HEATER, i sprawdzałem wyjscia w ATW, ale nie było napiecia:(.

   Dodano po 2 [minuty]:

   * 11 i 12 sa wyjscia bez prądowe i daje tylko sygnał na przekaznik. (powinno dawac)

  • #10#10

   Jeżeli nie przestawiłes nic w pompie na zewnątrz to nie współpracuje ona z jednostka atw 01.
   Spróbuj wyłączyć zasilanie atw jeżeli na panelu yr e27nie pojawi się błąd to na 1000% nie komunikuje się i trzeba przestawic z tego co pamiętam w bm1 i bm2 piny w przeciwna stronę niż są ale obejrzyj instrukcje
   U mnie teraz jak podniose temp np. o 5 stopni to załącza się heater i uruchamia stycznik a żeby grzać.
   Po przełączeniu musi być jeszcze zworka w atw na zapotrzebowanie grzania bo jak będzie się komunikować to nie rozpocznie ogrzewaniaJa włączyłem pompe 17wrzesnia w gotowość i od tamtej pory do dziś 1600kwh myślę że jest w miarę ok dom podobna powierzchnia i ocieplenie
   A wyjąłeś gumowe podstawki z wnętrza pompy?
   Producent umieścił je w woreczku w środku na wysokości sprezarki

  • #11#11

   No z tymi gumami to były jaja, zamontowałem na postumencie bez nich, bo w opagowaniu nie było ale lejki do skroplin były w pudełku, wiec pomyslałem ze nie dali, a potem byłakoniecznosc rozebrania przedniej sciany i sie znalazły:)

   Dodano po 22 [minuty]:

   Mówisz że te (czerwone piny) co zaznaczyłem na schemacie strzałkami, przełaczyc w przeciwną stronę?, a te piny numer 8 na BM1 i 2, też przestawiałeś?.

  • #12#12

   nie wszystkie tylko piny numer 8 tak ak napisał wyzej kolega MirNet1 czyli
   bm1 pin 8 na on i
   bm2 pin 8 na on

  • #13#13

   Ok, dzieki, jutro próba, jak nie wypali to ognisko w domu bedzie trzeba zrobić

  • #14#14

   działa wszystko. Pozdrawiam

  • #15#15

   Jak zachowuje się u ciebie grzanie cwu?
   Dogrzewa ci do zadanej temperatury?

  • #16#16

   mam tyko CO, do CWU używam podgrzewacza przepływowego kospel, wydaje mi się, że jest oszczędnie, bo czy korzystasz czy nie, pompa i tak musi dogrzewać.

  • #17lukaskrzy#17

   bergolc wrote:

   Podłączyłem grzałki do swojej pompy.A jak wygląda u ciebie zużycie prądu przez pompe

   Co to znaczy przepiac wtyczke z cn 9 na cn 4? Podpiac pod 11 i 12 wyjscie? A czy one nie sa bezpradowe?
   Ja tez mam haiera ale podlaczylem pod wyjscie 17 i 18 grzalke do co ale jakos jak zalaczy sie heater to ona sie nie uruchamia i zyje swoim zyciem. U mnie na dzien dzisiejszy od 13 pazdziernika do dzisiak 1400 kwh dom 13na9 po zewnetrzych pater plus poddasze i do tego jedna petla w garazu 42 m2 zeby bylo na plusie w zime. W domu temp 22-21. Termoregulator w salonie wlacza i wylacza grzanie pompy.

  • #18#18

   Kiedy uruchamia się ikona heater aktywuje się złącze cn4 pojawia się na nim 220v bez prądowe do załączenie stycznika.
   Ty masz podpiera grzalke z tego co zrozumiałem pod wyjścia 17 i 18 to jest fabryczne wyjście do grzalki bojlera cwu.
   Jeżeli twoja grzałka jest w buforze co to nie zmieniaj nic tylko przełóż wtyczkę cn4 i cn9 wtedy wykorzystasz stycznik wbudowany w atw01.
   Zobacz schemat

  • #19#19

   Rozumiem ze cn 4 i cn9 przepiac (zamienic miejscami)?

   Dodano po 32 [sekundy]:

   Rozumiem ze cn 4 i cn9 przepiac (zamienic miejscami)?

  • #20#20

   Tak zamienić miejscami
   Wtedy cn4 będzie sterować przekaźnikiem wbudowanym który poda napięcie na wyjścia 17 i 18 i pod te wejścia podepnij grzalke która będzie wkręcona do bufora co

  • #21#21

   Dziekuje za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie widze ze ma Pan duzo wiedzy to moze Pan mi cos podpowie. Chce zamontowac heiera u rodzicow ktorzy mieszkaja w bloku na wsi. Mieszkanie okolo 50 m2. Grzejniki 6 sztuk i pytanie jest nastepujace. Czy pompa da rade grzac wode do 40 stopni celsjusza? U mnie w domu przy okolo 0 stopni pompa grzeje tylko do jakis 34 stopni. Ale dom ma ok. 200 m2 wszedzie podlogowka poj. Jakies 140 l plus do tego zbiornik co 80 l i pompa nie daje rady nagrzac wody. Nie wiem czy robic bez bufora i podpibac bezposrednio do grzejnikow co czy dac jakis maly np 50 l.?

  • #22andrzej lukaszewiczLevel 40  #22

   lukaskrzy wrote:

   Chce zamontowac heiera u rodzicow ktorzy mieszkaja w bloku na wsi. Grzejniki 6 sztuk

   Nie montuj tego na grzejniki, bo rodzice pójdą z torbami z rachunkami za prąd.

  • #23jack63Level 43  #23

   andrzej lukaszewicz wrote:

   Nie montuj tego na grzejniki, bo rodzice pójdą z torbami z rachunkami za prąd.

   Chyba przesadzasz. Dlaczego z torbami przy PC a nie z jakimkolwiek innym źródłem energii cieplnej przy obecnych, a szczególnie przyszłych, cenach energii.
   Grzejniki jako takie nie są problemem. Problemem może być ich aktualna implementacja, czyli parametr wody zasilającej. Jak projektowo były na 70/50 to ich moc przy PC będzie mocno niewystarczająca.
   Każdy przypadek jest inny. Nie ma co uogólniać.

   lukaskrzy wrote:

   Chce zamontowac heiera u rodzicow ktorzy mieszkaja w bloku na wsi.

   Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie montażu pompy ciepła w bloku.

  • #24#24

   jack63 wrote:

   Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie montażu pompy ciepła w bloku.

   Dlaczego?
   Obecnie maja piecyk nie znam mocy ale przypuszczam ze okolo 10-12kw i utrzymywana jest temperatura okolo 40 - 50 stopni.
   Na cieplo wlasciwe wychodzi ze potrzebna moc na grzanie to 7 kw. Maja zainstalowana fotowoltaike rocznie produkuje 7. 5 mwh po odliczeniu 20 procwnt jest 6 mwh 4 na ogrzewanie budynku a 2 na energie uzytkowa. Moim zdaniem najlepsza mozliwosc to pc.

  • #25#25

   lukaskrzy wrote:

   Obecnie maja piecyk nie znam mocy ale przypuszczam ze okolo 10-12kw i utrzymywana jest temperatura okolo 40 - 50 stopni.
   Na cieplo wlasciwe wychodzi ze potrzebna moc na grzanie to 7 kw.

   A co ma chciejstwo do możliwości??? Jak sobie wyobrażasz montaż PC w bloku??? Kto ci na to pozwoli? Jaki rodzaj PC wchodzi w grę? Powietrzna, gruntowa czy cós?
   Gdybać to sobie można, ale jak przychodzi do szczegółów to dopiero się schody zaczynają. Nie jesteś szlachcicem na zagrodzie (domek jednorodzinny) tylko mieszkasz w komunie (blok mieszkalny wielorodzinny). Twoje działanie wpływa na pozostałych mieszkańców budynku, więc trzeba ich o zgodę pytać.
   A dostępna moc jest z reguły patykiem na wodzie pisana. Z paneli PV w szczególności. Więc takie genialne planowanie jest najczęsciej g warte.

  • #26#26

   Hehe rozbawil mnie Pan. Chciejstwo ma tonze jaknsie chce to zawsze sie jakos da. Blok jest na wsi to nie warszawa, spoldzielni tqm nienma ani wspolnoty. Kazdy ma swoj lokal i kazdy ma swoja posesje. Nikt sie nikogo nie czepia. Wiec jezeli nie bede smrodzil sasiadowi to mysle ze jeszcze bedzie klaskal no chyba ze u nas jest cos nie tak z ludzi ze zqlezy im na czystym powietrzu. Po 2 rodzicr maja foltowoltaike ktora produkuje przez rok 7. 5 mwh i to jest fakt. Faky nastepny ze z cieplo wlasciwe wychodzi ze ogrzenie mieszkania wystarczy 7 kw zrodlo ciepla. Po 3 wystarczy zamiast pieca wpiac sie z pompa i dolozyc zbiornik cwuz dobra wezownica. Nie wiem co tutaj jest tqkiego przerazajacego. Jedyne co mnie zastanawia to czy pompa przy minus 10 da raze zagrzac wode do 40 stopni w ukladzie c. O. Czy bedzie trzeba grzalki oraz to czy lepiej 200 l wody w ukladzie czy 100l. Zeby pc ta wode ogrzewala do tem jw. A i zapomialem dodac jak w temacie to mozna sie domyslec ze pc haier monoblok.

  • #27#27

   Ja mam zamontowanego haier 8kw na grzejnikach ostatnie dni przy minus 14 w nocy pompowane parametr na 50 stopni nie miała problemów mam podpięte grzałki ale od początku sezonu jeszcze się nie załączyły.
   Dom powierzchnia 112m2
   Połowa parter druga połowa poddasze. Według ciepło właściwe zapotrzebowanie było chyba 6. 8
   W domu 24stopnie
   Bufor 300l bez wezownic wszystko na wodzie zawory antyzamrozeniowe na zewnątrz.
   Zużycie od początku sezonu 2360kwh do dnia dzisiejszego co i cwu.
   Liczę na max około 6000kwh cały sezon.
   Wcześniejszy piec pracował na 52 stopnie cały sezon i koszt opalu wynosił w tamtym roku 4500tys zł w tym było by napewno drożej.
   Czyli koszty podobne a od połowy września kiedy wcisnolem magiczny start nic nie dotykam poza obserwacja z ciekawości i zmiana temperatury zasilania przy większych mrozach w haier niestety brakuje sterowania krzywa grzewczą.
   Występuje sterowanie temperatura 0-10v ale to oddzielny temat.
   Zlad wody musi wynosić minimum 40 litrów czyli raczej musisz dać przynajmniej nieduży bufor na powrocie pompy
   Ponieważ jest to minimum a te kilka grzejników pewnie nie mają super pojemności.
   A i bufor przyda się przy odszranianiu

  • #28#28

   jack63 wrote:

   Chyba przesadzasz. Dlaczego z torbami przy PC a nie z jakimkolwiek innym źródłem energii cieplnej przy obecnych, a szczególnie przyszłych, cenach energii.
   Każdy przypadek jest inny. Nie ma co uogólniać.

   Problemem jest to, że każda tańsza PC ma bardzo duży spadek mocy wyjściowej i COP przy parametrze czynnika dla grzejników.
   Przykładowo dla A-7 stopni, W 50 stopni, to COP tej pompy będzie poniżej 1, 8, a moc wyjściowa ok 3, 5kW, co powinno wystarczyć na średnio ocieplone mieszkanie 50m2.
   Ale przy A-15 ta PC jest w stanie podać temperaturę 50 stopni, ale o mocy 0, 9kW!!! i COP 1, 4...
   Niewiele droższa konkurencyjna marka klasy średniej o mocy znamionowej 8kW ma 4, 7kW przy A-15, W50 i COP 1, 8

  • #29#29

   andrzej lukaszewicz wrote:

   Problemem jest to, że każda tańsza PC ma bardzo duży spadek mocy wyjściowej i COP przy parametrze czynnika dla grzejników.

   Każde urządzenie chłodnicze ma tym mniejszą moc chłodniczą/grzewczą im niższa jest temp odparowania, a im wyższa skraplania. Jednak na COP/ERR ma największy wpływ temp, a właściwe ciśnienie skraplania, bo to ono robi opory mechaniczne sprężarki i zwiększa pobór mocy elektrycznej silnika. To tak w skrócie o fizyce, której oszukać się nie da. W przeciwieństwie do ludzi, których oszukać jest bardzo łatwo, a czasami wygląda jakby sami tego oszukania chcieli...
   To jak bardzo spada moc chłodnicza/grzewcza oraz COP nie zależy bezpośrednio od ceny urządzenia, ale bardziej od "oszczędności" konstrukcji. A cena zależy głównie od działań marketingowych, a nie od kosztów produkcji.
   Także, już od dawna, cena nie jest wyznacznikiem jakości wykonania czy innych parametrów użytkowych.Jeżeli w danej aplikacji PC SCOP < ok 2. 5 (co okazuje się dopiero po roku), to zakup PC traci sens ekonomiczny i techniczny. Choć inne sensowności zakupu dalej mogą być istotne. Np komfort użytkowania wynikający z automatyki lub choćby komfort czystych rąk i nienadwyrężonego noszeniem węgla kręgosłupa.
   Dlatego powtórzę po raz wtóry: Nie ma jednoznacznych wytycznych czy rad dobrego wujka. Każda instalacja jest inna. Jednego kwota na fakturze za energię elektryczną może zabić, a drugi oceni, że "na waciki".

  • #30LucjakLevel 3  #30

   Witam, mam problem z tą samą pompą. Pompa grzeje wodę prawidłowo, ale nie grzeje prawidłowo CO, temperatura na sterowniku dochodzi do 40 stopni i spada, znowu dochodzi do 40 stopni i spada i tak w kółko. Czy wie ktoś w czym może być problem?

  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 1

  25F3A-T
  25T3A-T
  25F3A
  25T3A
  COLOUR TV RECEIVER
  OWNER'S MANUAL
  MAIN FUNCTIONS
  Slide Curtain Power On/Off Display
  218 Channels Preset
  Multiple Picture & Sound Modes
  On/Off Timer
  Child Lock
  Soft Change Channel Function
  Count Time
  Channels Appointment
  DVD Video Component Input Terminals
  Please read this manual carefully before operating
  the unit, and keep it for future reference.

  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 2
  CONTENTS Before Operation Warning and Cautions Installation Antenna connection Preparation for the remote control Position of keys and plug-ins Front panel Back panel Using the remote control Basic Operation Power on and power off Viewing TV programs Viewing TV programs Program scan and screen display Tuning Automatic search... Manual search MFT Skip Adjusting the picture and the sound Multiple picture modes.........................................
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 3
  Warning and Cautions 4. To prevent the TV set from firing 1. When you clean the TV set, please pull out the power plug from AC outlet. and electric shock, don't expose the Don't clean the cabinet and the TV set to rain or moisture. screen with benzene, petrol and other chemicals. 2. In order to prolong the using life of 5. Don't open the back cover, the TV set, please place it on a otherwise it is possible to damage the ventilated place. components in the TV set and harm you. 6.
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 4
  Installation Antenna connection Generally speaking, to enjoy a clearer picture, we recommend that you use a CATV system or an outdoor antenna. In different places, the suitable antenna type and position are different. 300 twin-lead cable Antenna adapter Mixer additional purchase Antenna input 75 coaxial cable 75 standard coaxial type Plug (additional purchase) AC power socket Note * It is recommended that you'd better use 75 coaxial cable to remove the disturbance cause
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 5
  Position of Keys and Plug-ins Front panel Video Menu TV/AV Volume switch Channel up/ down position up/down R/L audio Signal receiver Power Power indicator switch Please do not use the side and back AV terminals simultaneously. Back panel Video Cb input terminal Video Y input terminal Video Cr input terminal Antenna input socket Video input terminal Audio channel input terminal Video output terminal S-VIDEO input terminal Audio channel output terminal
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 6
  Using the Remote Control Buttons and Descriptions TV and AV Exchange Button To exchange between TV and TV/AV other available video inputs Mute Button DISP SYSTEM SCAN Press to conceal the sound of programs. -/-- Screen Display Button System Adjust Button Direct-digit Choosing Button Directly select channel numbers Lock Setting button Used for setting lock for channel- searching, channel, AV and clock, etc. Picture Mode Select Button There are DYNAMIC, STANDARD
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 7
  Power On and Power Off Below are methods on how to power on/off the TV set with the switch on the TV and on the remote control. Power on/off Connect/disconnect to the power 1. Connect the power supply wire, then press power switch button, the red power indicator will light, in several seconds the picture will appear Signal receiver Power on the screen. switch Power indicator 2. If the TV is in the state of standby, press the button on the remote control. NOTE 1. You can also press t
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 8
  Viewing TV Programs The channels amount to 218(0-218). Viewing TV programs How to select the TV program 1. Use the direct-digit choosing button Press the button from 0-9 to select a one digit channel. If you want to select a two-digits channel, press the Digit Select button and change it into two-digits mode, then press the number of the channel. If you want to select a three-digits channel, press the Digit Select button and change it into three-digits mode, then press the number of
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 9
  Viewing TV Programs (coutinued) Program scanning function is to let the television automatically scan all preconcerted channel program(about two seconds per channel). Program scan ½ÚÄ¿ä¯ÀÀ¼°ÆÁÄ»ÏÔʾ¹¦ÄÜ and screen display Program scanning function 1. If you want to scan the programs and select your favorite channel, just press the SCAN button, then the television will start scanning SCAN from the present channel with a rate of two seconds per channel and until all the preconcerted prog
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 10
  Tuning There are three ways of searching: automatic search, manual search and MFT (manual fine tune). You may operate it either on the TV or on the remote control. Here is mainly about the remote control. Automatic search Automatic search 1. Press MENU button, untill TUNING TUNING appears on the screen. POSITION 1 BAND UHF SKIP OFF SEARCH UP CH+ MFT DOWN AUTO MEMORY VOL- MENU VOL+ 2. Press CH+/- button to move TUNING the indicat
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 11
  Tuning(coutinued) Manual search Manual search 1. Press CH+/- button or the Direct-digit Choosing button to CH+ select a channel directly(take channel 1 for example). Press MENU button, until VOL- MENU VOL+ TUNING TUNING appears on the screen. POSITION 1 BAND UHF CH- SKIP OFF SEARCH UP MFT DOWN AUTO MEMORY 3. Press CH- button and move TUNING the indicator() to SEARCH. POSITION 1 BAND UHF SKIP
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 12
  Tuning(coutinued) MFT MFT(manual fine tune) When you can't get a satisfactory picture and audio effect, CH+ you can fine tune to obtain. VOL- VOL+ MENU 1. Press CH+/- button or the Direct-digit Choosing button CH- to select a channel directly (take channel 1 for example). Press MENU button, until TUNING TUNING appears on the screen. POSITION 1 BAND UHF SKIP OFF SEARCH UP MFT DOWN AUTO MEMORY Direct-digit Choosing
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 13
  Tuning(coutinued) Skip Skip After the programs are presetted, you can skip some programs so that to select your favorite channels only. 1. Press CH+/- button or Direct-digit Choosing button to select a channel directly (take TUNING channel 1 for example). POSITION 1 BAND UHF 2. Press MENU button, until SKIP OFF TUNING appears on the screen. SEARCH UP MFT DOWN AUTO MEMORY Direct-digit Choosing Button
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 14
  Adjusting the Picture and the Sound Multiple picture modes DYNAMIC How to select the picture mode You may select the mode you want from the STANDARD five preset modes and one individual mode. P. STD MILD Press the P. STD button to select a mode you like. DYNAMIC PICTURE, STANDARD MEMORY PICTURE, MILD PICTURE, MEMORY, PICTURE MUTE and COLOR MUTE, PICTURE MUTE totally six picture modes can be selected alternately. COLOR MUTE MODE PICTURE QUALITY DYNAMIC BRIGHT COLOR STANDARD MEDIUM COLO
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 15
  Adjusting the Picture and the Sound ·½±ãµÄͼÏñºÍÉùÒôµ÷Õû¹¦ÄÜ£¨½ÓÉÏÒ³£© (coutinued) Multiple Sound Modes How to select the sound mode You can quickly select you most favored NORMAL VOL sound mode from the following three S. STD kinds of modes. Press the S. STD button to select the HIGH VOL sound quality that you want. NORMAL VOL, HIGH VOL and LOW VOL can be LOW VOL selected in turn(their parameter may be adjusted due to your need). Setting the sound This function can let you regulate th
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 16
  Adjusting the Picture and the Sound (coutinued) S. C. C, count and mute How to use the S. C(soft change channel) This TV set provides you with the function of S. When it is set "ON", the picture will fade in and fade out when the channel is changed. CH+ 1. Press MENU button, until FUNCTION 2 FUNCTION 2 appears on the SUBMARINE screen. POS. EX. VOL- MENU VOL+ S. C OFF COUNT 0:00 2. Press CH+/- button, move CH- the indicator() to the S.
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 17
  Setting the Timer This TV set provides you with three timer functions such as timer on, timer off and sleep off. Timer off Timer off Using this function can turn the TV set automatically into standby status at the preconcerted time. Press MENU button, until TIMER TIMER appears on the screen. OFF TIMER OFF 19:00 ON TIMER OFF CH+ 22:00 POS 0 CLOCK 1:40 APPOINTMENT VOL- M
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 18
  Setting the Timer (coutinued) Sleep timer and timer on Sleep timer Using this function, the TV set can be changed into the standby status after a period of preset time from when this function is activated. The utmost time for this function is 120 minutes, and the time interval is 10 minutes. There are totally 12 kinds of off-time. Press the button repeatedly, the screen will show in turn as the right form. Timer on When this function is used, the TV set can automati
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 19
  Setting the Timer (coutinued) The channels appointment function can help you conveniently preset as many as six programs at a time. At the preset time, the TV set will automatically change to the preconcerted channel. If two or more programs are set in a same time, the last channel number will be selected. Channels appointment Channels appointment 1. OFF TIMER EVERY CH+ 19:00 ON TIMER EVERY 2. Pr
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 20
  Setting the other Function ÆÁÄ»ÓïÑÔ¼°ÆÁÄ»±£»¤¹¦ÄÜ ÆÁÄ»ÓïÑÔ¼°ÆÁÄ»±£»¤¹¦ÄÜ Language and screen protection How to select the language on the screen 1. Press MENU button, until FUNCTION 1 appears on the screen. LANG. ENGLISH CURTAIN CH+ III LOW VOL 00 NORMAL VOL 00 HIGH VOL 00 VOL STORE OFF VOL- MENU VOL+ 2. Press CH+/- button, move CH- the indicator() to LANG., then press VOL+button to select the language and

  Instrukcja instalacji sterownika i urządzenia Haier 25f3a

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji sterownika i urządzenia Haier 25f3a

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji sterownika i urządzenia Haier 25f3a