Cechy produktu Electrolux Z2306

Electrolux Z2306 to kompaktowa pralka, która została zaprojektowana z myślą o wygodzie i oszczędności energii. Posiada ona wyświetlacz LED, który pozwala na łatwe ustawienie cyklu prania, a także łatwe odczytywanie informacji o ustawieniach. Ma ona również system automatycznego wyłączania, który jest w stanie wyłączyć pralkę, jeśli cykl jest skończony. Ponadto, Electrolux Z2306 jest wyposażony w technologię Aquapulse, która pozwala na zaoszczędzenie energii i zmniejszenie zużycia wody. Dodatkowo, posiada ona system szybkiego prania, który pozwala na pranie nawet w 15 minut, co jest idealne dla zabieganych ludzi. Ten produkt Electrolux jest również wyposażony w system filtracji wody, który usuwa zanieczyszczenia, aby zapewnić czystszą wodę do prania.

Ostatnia aktualizacja: Cechy produktu Electrolux Z2306

Punkty artykuły

 1. Informacje o marce
 2. Typy i ich cechy
 3. Popularne modele
 4. Electrolux EACM-10 HR / N3
 5. Electrolux EACM-8 CL / N3
 6. Electrolux EACM-12 CG / N3
 7. Electrolux EACM-9 CG / N3
 8. Monako Super DC Inverter
 9. Połączenie
 10. Brama powietrza
 11. Instrukcja użycia
 12. Konserwacja
 13. Recenzje recenzji

Istnieje wiele firm produkujących domową klimatyzację, ale nie wszystkie z nich mogą zagwarantować swoją jakość produktu nabywcy. Naprawdę dobre jakość montażu i materiałów ma markę Electrolux.

Informacje o marce

AB Electrolux – marka szwedzka, która jest jednym z najlepszych producentów sprzętu gospodarstwa domowego i profesjonalnego na świecie. Każdego roku marka produkuje ponad 60 milionów swoich produktów dla konsumentów z 150 różnych krajów. Główna siedziba elektrolux znajduje się w Sztokholmie. Marka została stworzona tak samo jak w 1910 roku. Podczas jego istnienia zdołał pokonać zaufanie milionów kupujących z ich jakością i niezawodnością.

Typy i ich cechy

Klimatyzatory do domu są wiele. Są przyzwyczajeni do klasyfikacji w ten sposób:

 • Systemy podziału;
 • Pompy termiczne;
 • Mobilna klimatyzacja.

  Systemy podziału – jeden z najczęstszych typów klimatyzatorów domowych. Wyróżniają się stosunkowo niską ceną i wysoką wydajnością. Takie urządzenia są idealne do pracy w pomieszczeniu, którego obszar jest nie więcej niż 40-50 kV. M. Systemy podziału są podzielone na zasadę działania na urządzeniach, takich jak falownik, tradycyjna i kaseta.

  Klimatyzatory inwertera często mają większą funkcjonalność niż inni. Wyróżniają się wysoką stabilnością podczas pracy i bardzo niskiego hałasu. Objętość klimatyzowanych dźwięków może osiągnąć znak 20 dB, co jest bardzo niewiele w porównaniu z innymi modelami.

  Efektywność energetyczna urządzeń inwerterowych jest kolejnością wielkości wyższą niż w przypadku wszystkich innych, chociaż poziom energii elektrycznej zwiększa.

  Tradycyjne systemy podziału są najbardziej klasycznymi klimatyzatorami. Mają mniejszą funkcjonalność niż falownik. Często w jednym urządzeniu znajduje się tylko jedna „specjalna” funkcja, taka jak timer, pamięć o lokalizacji żaluzji lub czegoś innego. ale, Ten typ systemów dzielonych ma poważną przewagę nad innymi: różnorodność rodzajów czyszczenia. Tradycyjne klimatyzacje mają 5 lub 6 etapów czyszczących, a nawet filtr fotokatalityczny (z powodu tego, nawet z mniejszą konsumpcją, mają wysoką wydajność).

  Kasety kasety – najbardziej nieefektywny typ systemów podziału. Inaczej nazywane są fanami wydechowymi. Są one zabezpieczone głównie na suficie i są małą kwadratową płytką z wentylatorem. Takie urządzenia są bardzo kompaktowe, spożywają niewielką energię elektryczną i mają niski poziom hałasu (od 7 do 15 dB), ale są bardzo nieskuteczne.

  Takie systemy dzielone są odpowiednie tylko dla małych pokoi (często są instalowane w małych biurach w rogach).

  Oprócz zasad pracy systemy podziałowe są podzielone na mocowanie. Można je przymocować do ściany i do sufitu. Tylko jeden rodzaj klimatyzacji jest przymocowany do sufitu: kaseta. Wszystkie pozostałe typy systemów podziału są przymocowane do ściany, z wyjątkiem na zewnątrz.

  Klimatyzatory sufitowe są bardziej skomplikowane w instalacji, ponieważ będziesz musiał zdemontować częścią sufitu. Ponadto tylko najstarsze modele przypisują głównie do typu sufitowego. Wiele firm nie było poważnie rozwijające się w tej dziedzinie systemów podzielonych przez długi czas.

  Pompy termiczne to bardziej zaawansowana konstrukcja systemów podziału falownika. Mają lepsze systemy czyszczenia i dodatkowe funkcje. Poziom hałasu jest taki sam jak w systemach podziału falownika.

  Modele z elektrolux mają funkcję oczyszczania powietrza w osoczu, która zabija do 99. 8% wszystkich szkodliwych mikroorganizmów. Takie urządzenia doskonale radzą sobie z główną funkcją – mogą skutecznie chłodzić powietrze nawet w temperaturze 30 stopni i wyższej (w tym samym czasie ich zużycie energii jest nieco większe niż w systemach podziału falownika).

  Klimatyzatory mobilne, które są również nazywane na zewnątrz, są dość dużymi urządzeniami przenośnymi. Są one zainstalowane na podłodze i mają specjalne koła, dzięki czemu można je przenieść w dowolnym miejscu w domu. Te klimatyzatory nie są zbyt drogie w porównaniu z resztą typów. Takie urządzenia są zdolne do wykonywania prawie wszystkich funkcji, które posiadają inne rodzaje klimatyzatorów.

  Obecnie wszystkie wiodące marki prowadzą precyzyjnie swoje zmiany w odniesieniu do urządzeń typu mobilnego.

  Popularne modele

  Electrolux ma bardzo dużą gamę klimatyzatorów domowych. Najpopularniejsze i najlepsze modele można zasłużyć: ELECTROLUX EACM-10 HR / N3, ELECTROLUX EACM-8 CL / N3, ELECTROLUX EACM-12 CG / N3, Electrolux EACM-9 CG / N3, Monako Super DC Inverter, Fusion, Air Brama.

   Electrolux EACM-10 HR / N3

   Jest mobilną klimatyzacją. To urządzenie będzie działać najskuteczniej w pomieszczeniach do 25 kV. M., Dlatego nie pasuje wszystkich. Electrolux EACM-10 HR / N3 ma wystarczającą ilość funkcji, a on cudowne ze wszystkimi. Również w klimatyzacji znajdują się kilka trybów pracy: szybki tryb chłodzenia, tryb nocny i tryb odwadniający. Ponadto istnieje wiele wbudowanych czujników: pomieszczenia i zainstalowane temperatury, tryb pracy i inne.

   Urządzenie ma wysoką moc (2700 watów w chłodzeniu). ale, W sypialni nie należy umieścić w sypialni Electrolux EACM-10 HR / N3, ponieważ ma bardzo wysoki poziom hałasu do osiągnięcia 55 dB.

    Jeśli powierzchnia, na której jest zainstalowana urządzenie, nierówne, a następnie klimatyzator może wibrować.

    Electrolux EACM-8 CL / N3

    Niewielka mniej potężna wersja poprzedniego modelu. Jego maksymalna powierzchnia robocza wynosi tylko 20 metrów kwadratowych. M., a moc jest cięta do 2400 watów. Funkcjonalność urządzenia była również nieznacznie zmniejszona: pozostała tylko 3 tryby pracy (drenaż, wentylacja i chłodzenie) pozostały i nie ma zegara. Maksymalny poziom hałasu w elektrolux EACM-8 CL / N3 osiąga 50 dB podczas aktywnego chłodzenia, a minimalny hałas wynosi 44 dB.

     Podobnie jak ostatni model, ten klimatyzator nie powinien być instalowany w sypialni. Jednak dla zwykłego biura lub salonu w domu, takie urządzenie będzie bardzo przydatne. Sądząc według opinii klientów, wszystkie własne funkcje Electrolux EACM-8 CL / N3 wykonuje doskonałe.

      Efektywność energetyczna urządzenia pozostawia wiele do pożądania nawet dla mobilnych klimatyzatorów.

      Electrolux EACM-12 CG / N3

       Jest nowszą i zaawansowaną wersją Electrolux EACM-10 HR / N3. Gadżet znacznie zwiększył zarówno cechy, jak i liczba wykonywanych funkcji. Maksymalna powierzchnia pracy wynosi 30 kV. M., Co to jest bardzo wysoki wskaźnik do klimatyzacji mobilnej. Pojemność chłodzenia została zwiększona do 3520 watów, a poziom hałasu osiąga tylko 50 dB. Urządzenie ma więcej rodzajów działania, a dzięki nowych technologii zwiększa się efektywność energetyczna.

        Electrolux EACM-12 CG / N3 jest bardzo dobry do stosowania w małych studiach lub salach. Nie ma znaczących minusów, z wyjątkiem wysokiego hałasu, jak w poprzednich urządzeniach. Kolor, w którym ten model jest produkowany jest biały, więc urządzenie nie jest odpowiednie dla każdego wnętrza.

        Electrolux EACM-9 CG / N3

        Nie zły analogowy Electolux EACM-10 HR / N3. Model jest nieco mniej potężny, ale ma dobre cechy. Zdolność chłodzenia ELECTROLUX EACM-9 CG / N3 wynosi 2640 watów, a poziom hałasu osiąga 54 dB. System ma przedłużony wąż do wyjścia gorącego powietrza, a także ma dodatkowy etap czyszczenia.

        Główne tryby ELECTROX EACM-9 CG / N3 chłodzi się, opróżnianie i wentylację. Urządzenie dobrze radzi sobie ze wszystkimi z wyjątkiem drenażu. Kupujący zauważyli, że ten klimatyzator z tym procesem ma pewne trudności, a on nie spełnia go tak, jak powinno być.

        Model jest dość głośny, więc zdecydowanie nie nadaje się do sypialni ani pokoi dla dzieci, ale umieścić w salonie, jest całkiem możliwe.

        Monako Super DC Inverter

        Seria systemów split falownika ściennego, która jest mieszanką wydajnych i potężnych urządzeń. Najsłabszym z nich ma zdolność chłodzenia do 2800 watów, a najsilniejszą rzeczą jest do 8200 watów! Zatem, Electrolux Monaco Super DC EACS / I – 09 HM / N3_15Y Inverter (najbardziej niski klimatyzator z władcy) Efektywność energetyczna jest niezwykle wysoka, a poziom hałasu jest niezwykle niski (tylko do 26 dB), co pozwoli mu zainstalować nawet w sypialni. Na najpotężniejszym urządzeniu z falownika Super DC Monaco, próg hałasu wynosi 41 dB, który jest również doskonałym wskaźnikiem.

        Takie doskonałe cechy pozwalają urządzeniom z serii inwertera Monako Super DC, aby poprawić swoje funkcje lepiej i bardziej wydajne, niż wprowadziłoby inne urządzenie z Electrolux. Nie ma istotnych wad tych klimatyzatorów.

        Jedyną rzeczą, która kupujący świętują, jak minus jest ich cena. Najdroższe koszty modelu z 73 000 rubli i najtańszych – od 30000.

        Połączenie

        Kolejna linia klimatyzatorów z elektrolux. W tej serii istnieje 5 klimatyzatorów związanych z klasycznymi systemami podziału: EACS-07HF / N3, EACS-09HF / N3, EACS-12HF / N3, EACS-18HF / N3, EACS-18HF / N3 i EACS-24HF / N3. Najdroższe urządzenie (w EACS-24HF / N3 Koszt 52900 Rubli w oficjalnym sklepie internetowym) ma pojemność chłodzenia 5600 watów i poziomu hałasu prawie 60 dB. Ten klimatyzator ma wyświetlacz cyfrowy i kilka trybów pracy: 3 standardowy, nocny i intensywny tryb chłodzenia. Efektywność energetyczna urządzenia jest bardzo wysoka (odpowiada klasie „A”), więc nie zużywa tak dużo energii elektrycznej jak jego analogi.

        EACS-24HF / N3 jest idealnie nadaje się do dużych biur lub innych pomieszczeń, z których obszar nie przekracza 60 kV. Dla jego wskaźników model waży niewiele – tylko 50 kg.

        Najbardziej tanie urządzenie z serii Fusion (EACS-07HF / N3) wynosi tylko 18900 rubli i ma dużą moc niż i podobnie jak wielu kupujących. EACS-07HF / N3 ma takie same tryby pracy i funkcje jako EACS-24HF / N3. Jednak wydajność chłodzenia klimatyzatora wynosi tylko 2200 watów, a maksymalna powierzchnia pokoju wynosi 20 kV. Takie urządzenie doskonale wykonuje funkcje w salonie w domu lub nawet w małym biurze. Klasa efektywności energetycznej ECS-07HF / N3 – „A”, która jest również dużym plusem.

        Brama powietrza

        Kolejna popularna seria tradycyjnych systemów podziału z Electrolux – Brama Air. Linia bramy powietrza obejmuje 4 modele i aż 9 urządzeń. Każdy model ma 2 kolory: czarno-biały (z wyjątkiem EACS-24HG-M2 / N3, jak jest reprezentowany tylko w kolorze białym). Absolutnie każdy klimatyzator z serii Air Brame ma oczyszczający mechanizm wysokiej jakości przy użyciu trzech rodzajów czyszczenia jednocześnie: filtry HEPA i węgla, a także generator zimnej plazmy. Klasa efektywności energetycznej, chłodzenie i ogrzewanie każdego z urządzeń szacuje się jako „A”.

        Najdroższa klimatyzacja z tej serii (EACS-24HG-M2 / N3) ma koszt 59900 rubli. Moc chłodząca wynosi 6450 watów, ale poziom hałasu pozostawia wiele do życzenia – do 61 dB. Najbardziej tanie urządzenie z bramy AIR – EACS-07HG-M2 / N3 Koszt w 21900 rubli ma pojemność 2200 watów, a poziom hałasu jest nieco niższy niż w przypadku EACS-24HG-M2 / N3 – do 51 dB.

        Instrukcja użycia

        Aby zakupiony klimatyzator służył tak długo, jak to możliwe, konieczne jest przestrzeganie niektórych zasad jego działania. Podstawowe zasady tylko trzy, ale powinny być wykonywane.

        1. Niemożliwe jest użycie techniki przez długi czas bez przerwy. Ten tryb jest całkowicie bezpieczny: 48 godzin pracy, 3 godziny snu (w standardowych trybach, z wyjątkiem nocy).
        2. Podczas czyszczenia klimatyzatora nie można zezwolić na nadmiar wilgoci wewnątrz urządzenia. Wytrzyj je zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz jest lekko wilgotne ze szmatą lub specjalnymi serwetkami alkoholowymi.
        3. Wszystkie urządzenia z ELECTROLUX mają pilot zdalnego sterowania, z którym wszystkie regulacja klimatyzatora jest wykonywana za pomocą której. Wspiąć się w środku i spróbuj przekręcić coś niezależnie nie zalecane.

        Skonfiguruj klimatyzator Electrolux jest bardzo prosty: na pilocie znajdują się wszystkie informacje i parametry, które można kontrolować. Blokuj lub odblokuj urządzenie, zmień tryby działania, poziom zimnego i znacznie więcej może być bezpośrednio za pomocą tego pilota zdalnego sterowania. Niektóre klimatyzatory (głównie, najnowsze modele) mają moduł Wi-Fi na tablicy do zarządzania smartfona i wprowadzenie do systemu inteligentnego domu. Korzystając z smartfona, możesz włączyć lub wyłączyć urządzenie w określonym harmonogramie, a także zrobić wszystko, co pozwala na wykonanie zdalnego pilota.

        Konserwacja

        Oprócz wykonywania zasad działania klimatyzatora, konieczne jest przeprowadzenie jego konserwacji raz na 4-6 miesięcy. Konserwacja składa się z kilku prostych działań, więc nie jest konieczne, aby zadzwonić do specjalisty – można wydać to sam. Główne działania, które musisz wykonać: demontaż, czyszczenie, tankowanie i montaż urządzenia.

        Demontaż i czyszczenie urządzeń Electrolux jest wykonywane w kilku etapach. Jest to najłatwiejszy krok w utrzymaniu, nawet dziecko będzie w stanie zdemontować klimatyzator.

        Analiza i czyszczenie algorytmu.

        1. Odkręć śruby mocujące z dołu iz tyłu urządzenia.
        2. Delikatnie usuń górną pokrywę klimatyzatora z łącznikami i czyste od kurzu.
        3. Wyodrębnij wszystkie filtry z urządzenia i wytrzyj miejsce, w którym znajdowały się.
        4. W razie potrzeby wymień filtry. Jeśli filtry nie są jeszcze potrzebne, należy oczyścić te elementy, które go potrzebują.
        5. Wytrzyj z kurzu wszystkich wnętrza klimatyzatora za pomocą serwetki alkoholowej.

        Po zdemeczeniu i oczyszczeniu urządzenia należy podawać. Klimatyzacja tankowania jest również wykonywana w kilku etapach.

        1. Jeśli masz model klimatyzatora z Electrolux, który nie został uwzględniony w tym artykule, instrukcja może się różnić. Właściciele najnowszych klimatyzatorów należy znaleźć w urządzeniu specjalne zamknięte złącze do węża. Właściciele starszych modeli, to złącze mogą być za urządzeniem (więc urządzenia zamontowane naścienne będą musiały strzelać).
        2. Electrolux używa Creona w swoich urządzeniach, więc powinieneś kupić balon z tego gazu w wyspecjalizowanym sklepie.
        3. Podłączyć wąż cylindra do złącza, a następnie odblokuj go.
        4. Gdy tylko urządzenie jest całkowicie wyrafinowane, najpierw krzyczeć zawór cylindra, a następnie zablokuj złącze. Teraz możesz uważnie odłączyć balon.

        Po tankowaniu zbieraj urządzenie. Montaż jest wykonywany w taki sam sposób jak demontaż, tylko w odwrotnej kolejności (nie zapomnij zainstalować filtrów na miejscu).

        Recenzje recenzji

        Analiza recenzji i komentarzy Informacje o produktach Marka Electrolux pokazała:

        • 80% kupujących jest w pełni zadowolony z ich nabycia i nie ma żadnych skarg na jakość urządzeń;
        • Pozostali użytkownicy są częściowo niezadowoleni z ich zakupu, zauważają wysoki poziom hałasu lub przeceny koszt towarów.

        Recenzent O Electrolux Air Conditioner Zobacz następny film.

        Znalazłeś kategorię Akcesoria do odkurzaczy Electrolux Z2306. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zbiór porad i wskazówek, jak skutecznie naprawiać domowe sprzęty. Wejdź na Bazę Porad . Nadto na naszym kanale Youtube znajdziesz mnóstwo filmików pokazujących co należy zrobić, aby wymienić wadliwą część. Obok znajdują się inne części przypisane do Twojego modelu odkurzaczy Electrolux Z2306. Nie przegap naszej oferty!

        Poniżej znajdują się dedykowane Silniki do odkurzaczy Electrolux Z2306. Z myślą o osobach, które same naprawiają domowy sprzęt udostępniamy portal Baza Porad , w którym znajdą liczne wskazówki i podpowiedzi odnośnie napraw. Dodatkowe informacje znajdziesz na kanale YouTube. Jeżeli chciałbyś zobaczyć inne części do Twojego modelu odkurzaczy Electrolux Z2306 to są tutaj. Sprawdź!

        Cechy produktu Electrolux Z2306

        Bezpośredni link do pobrania Cechy produktu Electrolux Z2306

        Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

        Ostatnia aktualizacja Cechy produktu Electrolux Z2306